Warunki sprzedaży

Najwyższe bezpieczeństwo płatności

Udostępniamy różne sposoby płatności - przelewy bankowe, transakcje kartą płatniczą, transfery z banków internetowych, jak również pobranie pocztowe. Nie doliczamy żadnych, dodatkowych kosztów wysyłki. Jedynie w przypadku zapłaty za pobraniem (u listonosza) doliczamy dodatkową opłatę za pobranie w wysokości 9 PLN brutto.

Jak najszybsza dostawa

Oprogramowanie dostarczane jest w formie kodów rejestrujących, którymi należy aktywować wersję pobraną z internetu (odnośnik do wersji pełnej znajdzie się w wiadomości dostarczanej wraz z kodami). Dzięki temu oprogramowanie jest tańsze, płyta CD (opcjonalna) dostępna jest w każdej chwili za dodatkową opłatą.

W przypadku zapłaty przelewem lub kartą kody licencyjne zostaną wysłane na podany adres email zaraz po otrzymaniu potwierdzenia dokonania wpłaty (w celu przyspieszenia prosimy o przesłanie potwierdzenia faksem). Faktura VAT oraz karta licencyjna zostanie wysłana pocztą, listem priorytetowym (poczta dostarcza je w następny dzień roboczy).

Zamówienia poprzez internet i telefoniczne

Zamówienia można składać poprzez internet lub telefonicznie (numery telefonów dostępne są w dziale Kontakt).

Przed złożeniem zamówienia zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sklepu.

Gwarancja i reklamacje - niczym nie ryzykujesz!

W przypadku problemów prosimy o kontakt z naszym działem technicznym. Postaramy się je rozwiązać. W ciągu 14 dni od zakupu można zwrócić nam niezarejestrowany numer rejestracyjny, a zwrócimy zapłaconą za program kwotę na podane konto bankowe. Kupując u nas niczym więc nie ryzykujesz!

Wysokie rabaty

AVG Technologies udziela rabatów przy zakupie dla:

  • szkół
  • placówek charytatywnych
  • kościołów
  • organizacji samorządowych i rządowych

W celu uzyskania informacji, czy Państwa organizacja jest upoważniona do rabatu, prosimy wypełnić i wysłać formularz ubiegania się o rabat. AVG AntiVirus FREE nie jest przeznaczony do użycia komercyjnego lub biznesowego - dotyczy to także testowania na obecność wirusów oraz używania produktu w celu wypróbowania.

Formularz ubiegania się o rabat

Zobacz także informacje na temat zwiększania ilości licencji.